O nas

Przed nami wspólne podróże w całkowicie nowym wydaniu. Poznajmy się zatem lepiej.

Indywidualne wyprawy, niebanalne doświadczenia to jedne z najdalszych cudów świata, które pomagamy odkryć.

Wyjątkowe doświadczenie w podróży niekoniecznie definiuje konwencjonalny luksus – ten zaczyna nabierać coraz bardziej osobistego charakteru.

Faktyczne poznanie luksusu to, według naszej filozofii, doznanie wyjątkowych chwil i doświadczanie. Dzisiaj luksus to pojęcie bardzo indywidualne i chce znaczyć coś więcej niż fizyczny produkt. Oferujemy Państwu to, co uważamy za najcenniejsze – luksus w formie doświadczeń.

rozwiń
N०
01

Wiedza i doświadczenie

Nieustannie podróżujemy po świecie w poszukiwaniu wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń – nasza opinia jest zawsze niezależna i bezstronna. Wnikliwe i surowe oko oraz rozległa sieć kontaktów pomagają w zbudowaniu finalnego produktu odpowiadającemu najbardziej złożonym oczekiwaniom. Zakres naszych usług obejmuje cały świat – pobyt w najlepszych hotelach, czartery samolotów, jachtów, wynajem willi, domu czy prywatnej wyspy.

N०
02

Pełne zaangażowanie

Obierz swój kierunek, a my od początku do końca skrupulatnie zaplanujemy każdy element Twojego podróżniczego doświadczenia – od trekkingu przez szczyty Himalajów, przez karawanę rozgrzaną pustynią Emiratów, narty na japońskiej wulkanicznej wyspie Hokkaido, po ekskluzywny rejs przez jaskrawo kolorowe, tętniące życiem rafy otaczające indonezyjskie Wyspy Korzenne. Jesteśmy po to, aby pokazać Ci, że jeśli chcesz coś zrobić doskonale, wcale nie musisz robić tego sam.

N०
03

Indywidualne podejście

Wiemy, że to jak i gdzie podróżujesz jest tak samo ważne jak z kim. Nasze podróże przygotowujemy dla niewielkich grup oraz dla indywidualnych Gości, którzy świat odkrywają w bardziej kameralny sposób. Wszystko co projektujemy jest całkowicie dostosowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Gości.

Poznaj nasz zespół Poznaj nasz zespół

Zespół

Katarzyna Zawadzka


Szef

Katarzyna Zawadzka

Szef

Podróżuje po całym świecie, a najchętniej wraca do Azji. Birmę przemierzała na skuterze, Laos szybką łodzią, a Iran taksówką. Ale najbardziej niezapomniane podróżnicze wrażenie to widok Góry Stołowej w czasie skoku ze spadochronem. Prywatnie kolekcjonerka fotografii z całego świata, wielbicielka Michaela Poliza oraz projektantów designu Ray’a i Charles’a Eames’ów.

Grażyna Łukaszyk


Szef Projektu

Grażyna Łukaszyk

Szef Projektu

Pasjonatka podróży, która zdobytym doświadczeniem dzieli się z klientami. Wciąż poszukuje nowych miejsc, trendów i rozwiązań. Wierzy, że najważniejsze są emocje. Bliska Jej sercu jest Afryka, Meksyk i Tajlandia, gdzie wzięła ślub. Podróże, natura, dobra kuchnia, włoskie wino, literatura, kino i rower to jej recepta na szczęście.

Katarzyna Hensel


Pomysłodawca & Członek zespołu

Katarzyna Hensel

Pomysłodawca & Członek zespołu

Dotarła dosłownie na koniec świata opływając Przylądek Horn. Równie wysoko w jej podróżniczym rankingu są bezdroża Val d’Orcia, surowe krajobrazy wyspy Skye czy szlaki Parku Narodowego Zion. Skarbnica pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Jedna z jej wizji nagrodzona została branżowym Oskarem – MP Power Award.

Bartłomiej Myć


Członek zespołu

Bartłomiej Myć

Członek zespołu

Podróżował przez wiele kontynentów, choć cały czas jest kilka miejsc, o których marzy. Moc wiedzy i siła spokoju. Fan literatury podróżniczego reportażu, lotnictwa i fotografii. Pasje te łączy tworząc i realizując autorskie i niepowtarzalne wyjazdy skrojone na miarę. Uwielbia kawę, koty i szusowanie po alpejskich stokach, a latem aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. Prywatnie pilot samolotów i znawca kuchni koreańskiej.

Justyna Jarosiewicz


Członek zespołu

Justyna Jarosiewicz

Członek zespołu

Świetnie odnajduje się podróżując w kontakcie z naturą, przemierzając dzikie tereny bez wygód, ale równie mocno ceni sobie powolne odkrywanie ulic wielkich miast. To co kocha w podróży to możliwość spotkania nowych, ciekawych ludzi. Zawsze gotowa na nowe wyzwania. Kilka miesięcy spędziła mieszkając na zboczach jednego z najbardziej aktywnych wulkanów Indonezji – Merapi, przyglądając się bacznie lokalnym wierzeniom. Poza podróżami interesuje się fotografią oraz sztuką współczesną.